وکیل طلاق-بهترین وکیل خانواده

وکیل طلاق

اکنون که این صفحه را می بینید نشان از این است که شما به دنبال وکیل طلاق می گردید. وکلای خانوادگی و متخصصین ما آماده ی یاری کردن شما بزرگواران می باشند.

باور غلط اکثر مردم  این است که طلاق فقط باعث  جدایی زن و مرد  می شود. به همین خاطر، در صورت عدم سازش زوجین با هم ،  مشکلی در مراحل طلاق وجود نخواهد داشت. اما موضوعی که طلاق را با مشکلات اساسی و زیان آور  روبرو  میکند، دارایی  مشترک آنها است که در اثر ارتباط متقابل  برایشان بوجود میاید.

ملاقات فرزند ،مهریه، نفقه و … از جمله این مشکلات هستند.

افزون بر تمام این موارد ، زندگی مشترک و ارتباط طرفین حقوق و مزایای زیادی را برای آن هابه خصوص زن ایجاد می نماید.

و در اغلب مواقع متاسفانه طرفین به دلیل ناآگاهی از این حقوق، آنها را جدی نمی گیرند. وکیل طلاق با تسلط کامل بر این حقوق و منافع سهم زیادی در کمک رسانی به زن برای رسیدن به این حقوق دارد.

طوری که زن در تنگنا قرار نگیرد.زیرا به جز شکست احساسی و عاطفی حاصل از طلاق ، خسارات دیگری

همچون خسارت های مالی، لطمه وارد می کند.

وکیل طلاق
وجود وکیل طلاق لازم است؟

حقیقتا، داشتن وکیل طلاق مزایای بی شماری دارد. به نحوی  که در عصر حاضر می بینیم که، ارائه دادخواست طلاق و پیگیری جریان پرونده های طلاق، در اکثر مواقع، در دادگاه های خانواده توسط وکیل طلاقی که به عنوان وکیل دادگستری است، صورت میگیرد.

برای روشن تر شدن مزیت داشتن وکیل طلاق در زیر به این مزیت ها می پردازیم.

مزایای داشتن وکیل طلاق

1-زمانی که طرفین، دارای وکیل باشند دیگر ، نیازنیست  در مراحل دادرسی حضور پیدا کنند.

2-اکثر مردم، تا به حال در دادگاه ها  حضور نداشته و با مراحل قضایی  ، آشنایی ندارند.در نتیجه برای تمام آنان خیلی بهتر است که  برای پیگیری  دعاوی مهم  خود از یک وکیل طلاق توانا و با تجربه کمک بگیرند. این موضوع باعث میشود که خیالی راحت در خصوص طی شدن روند دعوا داشته باشید .

حتما بخوانید: طلاق از طرف مرد

3-ممکن است زوجی که قصد جدایی دارند، بنا به دلایل شغلی و موقعیت اجتماعی و سیاسی خود، صلاح ندانند که در مراجع قضایی و دادگاه ها حضور پیدا نمایند.

در این صورت راه حل این مشکل این  است که  با کمک گرفتن از متخصص امر، تمام مراحل دعوای خود شان را، بدون این که نیاز به حضورشان در دادگاه باشد ، با موفقیت طی کنند.

4-توجه کنیدکه یک وکیل طلاق که سال ها در این مورد فعالیت داشته است بهتر از هر شخص دیگری میتواند شما را از اولین مرحله یعنی اقامه دعوا  تا آخرین نقطه یعنی اعلام نتایج نهایی ، یاری نماید.

مطلب پیشنهادی:حقوق مالی زن در طلاق از طرف مرد

توجه!

متاسفانه بسیاری از مردم در مشکلات و پرونده‌های حقوقی‌ از خدمات وکیل استفاده نمی کنند و حتی خود را از یک مشاوره چند ساعته نیز محروم مینمایند و این امر همیشه به ضرر این افراد تمام خواهد شد.

در هر امری مشاوره با مخصصین آن حوزه را جدی بگیرید. برای شناخت بهتر یک وکیل طلاق شما میتوانید قبل از سپردن پرونده خود به او، چندین جلسه مشاوره حقوقی با ایشان، داشته باشید.

بنا بر این بهتر است از تخصص وکلای متخصص دادرسان سیمرغ عدالت بهرمند بشوید.

طلاق فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *